CLIMALIFT Kędzierzyn-Koźle. Wynajem podnośników koszowych
Kontakt do firmy CLIMA SOLUTIONS Kędzierzyn-Koźle

Clima Solutions jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku klimatyzacji i wentylacji w województwie opolskim. Dzięki bardzo dobrej współpracy z czołowymi dostawcami w branży, m. in.: Fujitsu, Daikin, Sinclair, Danfoss, Bitzer, Rittal, Frigortec, możemy zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Firma Clima Solutions będąc DYSTRYBUTOREM REGIONALNYM firmy Daikin , oferuje dla klientów indywidualnych najniższe ceny oraz pełny wybór asortymentu urządzeń, a także atrakcyjne ceny hurtowe dla firm instalacyjnych.

Naszą firmę cechuje kompleksowość wykonywanych usług - wykonujemy instalacje według własnych lub powierzonych projektów, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana, wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra, która gwarantuje swoje usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, o czym mogą poświadczyć uzyskane certyfikaty i uprawnienia:


(kliknij by powiększyć)


Potwierdzeniem naszego dużego doświadczenia w branży, oraz wysokiej jakości wykonywanych usług, są referencje uzyskane dzięki współpracy z firmami oraz instytucjami z całej Polski:


(kliknij by powiększyć)

Strona główna | O Firmie | Oferta | Galeria | Serwis | Kontakt

© 2012 CLIMA SOLUTIONS Kędzierzyn-Koźle. Wszystkie prawa zastrzeżone